قیمت خرید چکمه پلاستیکی خزدار

چکمه پلاستیکی خزدار برای بیشتر گرم بودن پاها استفاده می شود. خز به دلیل ساختاری که دارد باعث گرم نگهداشتن پاها در هوای سرد می شود. چکمه های پلاستیکی خزدار در ایران تولید می شود.

در ایران زیاد چکمه های از جنس پلاستیک خزدار نمی شود علت آن هم تقاضای کم آن می تواند باشد. بیشتر در ایران چکمه پلاستیکی معمولی و دمپایی طبی اصل استفاده می شود و استفاده از خز باعث گران تر شدن چکمه پلاستیکی نیز می شود.

چکمه پلاستیکی خزدار

چکمه پلاستیکی خزدار

خز نوعی پوشش محسوب می شود که عمدتا برای گرم نگه داشتن اعضا بدن استفاده می شود. حال این خز را هم می توان در لباس، کفش، چکمه و هم در کالاهای دیگر استفاده کرد.

انواع چکمه پلاستیکی هایی که امروزه تولید و روانه بازار می شود عمدتا به صورت ساده می باشند و از خز در آنها استفاده نمی شود. و فقط در چکمه پلاستیکی بچگانه از خز استفاده می شود تا پای کودکان گرم بماند.

چکمه پلاستیکی خزدار

در حال حاضر در ایران فقط چکمه پلاستیکی خزدار برای رده سنی کودکان تولید می شود و زیاد برای رده سنی بزگسال تولید نمی شود.

مزیت چکمه پلاستیکی خزدار

مهم ترین مزیت چکمه پلاستیکی خزدار و دمپایی طبی دکتر شول نسبت به بقیه چکمه های پلاستیکی دیگر گرم بودن آن است. گرم بودن پاها در زمستان اولین و مهم ترین دغدغه هر کسی می تواند باشد.

اما در حال حاضر فقط در چکمه های پلاستیکی کودکان از خز استفاده می شود و در چکمه های بزرگسال زیاد استفاده نمی شود.

چکمه پلاستیکی خزدار

قیمت خرید چکمه پلاستیکی خزدار

وقتی از خز در تولید چکمه پلاستیکی استفاده می شود طبیعتا قیمت نهایی چکمه را نیز تغییر می دهد. حال این تغییر قیمت بستگی به نوع خز و مقدار استفاده از آن در چکمه پلاستیکی می باشد.

چکمه پلاستیکی خزدار بزرگسال که زیاد تولید نمی شود اما چکمه پلاستیکی تمام خزدار بچگانه از حدود قیمت 26 هزار تومن به بالا شروع می شود. که البته این قیمت عمده می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما