تولید انواع چکمه کار

تولید چکمه کار در ایران به واسطه مصرف بالا و وجود کارگاه ها و کاخانه ها از فراوانی زیادی برخوردار است . به منظور انجام کارهایی از قبیل باغبانی، کشاورزی، تعمیرات و کارهای فنی و تخصصی، از انواع چکمه کار تولید شده در کارخانه پیشرفته به صورت استاندارد استفاده می شود تا این که ایمنی برای کار منظور شده باشد.

تولید انواع چکمه کار باید به نحوی انجام گیرد که بهترین نوع آن در مقابل مواد نفتی و روغن ها مقاوم باشند تا این که پا دچار آسیب های جدی نشود.

چکمه پلاستیکی کار

تولید چکمه لاستیکی کار

چکمه لاستیکی با انعطاف مناسب و ضد آب تولید می شود تا برای موارد گوناگون کاری مورد استفاده قرار بگیرد. چکمه لاستیکی ساق کوتاه و ساق بلند هر کدام موارد کاربرد متفاوتی دارند. تولید چکمه ها در رنگ هایی نظیر سفید و مشکی به صورت استاندارد صورت می گیرد تا از انعطاف کافی برخوردار باشند. چکمه ساق بلند سفید ممکن است گران تر به فروش برسد.

فروشگاه چکمه

فروشگاه اینترنتی چکمه لاستیکی

انواع چکمه لاستیکی با زیره مقاوم و جنس مرغوب از طریق فروشگاه اینترنتی عرضه می شود. در واقع این فروشگاه اینترنتی در کنار چکمه، به ارائه ی محصولات ایمنی کار مانند دستکش ضد برش، لباس کار، عینک و ماسک جوشکاری می پردازد. چکمه لاستیکی در مقابل اصطکاک و فرسودگی مقاوم است و برای فرد حساسیت های پوستی ایجاد نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما