قیمت چکمه پلاستیکی زنانه

چکمه پلاستیکی زنانه در مدل های متنوع از ساده تا طرحدار تولید و به بازار عرضه می شود. چکمه پلاستیکی زنانه از مصرف نسبتا پایین تری در مقایسه با چکمه پلاستیکی مردانه می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

چکمه های پلاستیکی از لحاظ رده سایزی به سه رده سایزی تقسیم می شود که عبارتند از رده سایزی چکمه پلاستیکی بچگانه، زنانه و مردانه. چکمه های زنانه از طیف رنگی و مدل ها گوناگون تولید می شود و این به علت بازار هدفی که دارد می باشد.

چکمه پلاستیکی زنانه

چکمه پلاستیکی

چکمه پلاستیکی یکی از بهترین پاپوش ها در فصل زمستان محسوب می شود. جنس آنها از مواد پلاستیکی PVC است و علت آن هم این است که PVC در مواقع لغزندگی کمتر سر میخورد. به غیر از PVC مواد اولیه دیگری مانند evi هم هست، ولی در برابر لغزندگی مقاومت کمتری دارد و راحت سر میخورد.

بعضی از چکمه های پلاستیکی به دلیل کاربرد کمتری که دارند از مواد اولیه پلاستیکی بازیافتی در ساخت آنها استفاده می شود. این کار باعث می شود تا قیمت نهایی هر جفت چکمه کاهش یابد و برای مخاطب ارزان و به صرفه تر باشد.

چکمه پلاستیکی زنانه

چکمه پلاستیکی زنانه

چکمه پلاستیکی زنانه یک مدل از چکمه های پلاستیکی تولید شده توسط تولید کنندگان چکمه می باشد. چکمه هایی که برای خانم ها تولید می شود تا چکمه ای که برای آقایان از زمین تا آسمان تفاوت دارد. این اختلاف هم در رنگ، مدل، سایز و پارامتر های دیگر می باشد.

چکمه های پلاستیکی زنانه در دو مدل تقسیم می شود که عبارتند از:

  • چکمه پلاستیکی زنانه ساده

همان چکمه های ساده سفید و مشکی که برای آقایان تولید می شود و از مصرف بالایی نیز برخودار می باشد نیز برای خانم ها نیز تولید می شود البته با سایز مناسب پای آنها

بیشترین تولیدات کارخانه های چکمه سازی مربوط به چکمه های سفید و مشکی می باشد، زیرا از تقاضای بالا و مصرف زیاد برخوردار است.
  • چکمه های پلاستیکی زنانه طرحدار

در مقابل چکمه های ساده، چکمه پلاستیکی طرحدار قرار دارد. همانطور که از اسمش مشخص است چکمه های پلاستیکی با طرح های متنوع می باشد. اما به دلیل تنوع بالا و تقاضای کم تولیدی های زیادی اقدام به تولید چکمه پلاستیکی طرحدار نمی کنند و در بازار به راحتی پیدا نمی شود.

قیمت چکمه پلاستیکی در بازار متفاوت است و بستگی به کیفیت و مدل آن دارد. هر چقدر کیفیت بالاتر باشد به طبع قیمت محصول نیز بالا می رود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما