بزرگترین کارخانه چکمه کشاورز در ایران

چکمه کشاورز یکی از پرمصرف ترین چکمه پلاستیکی در ایران می باشد. علت محبوبیت زیاد این محصول کاربرد زیاد و قیمت مناسبی که دارد، می باشد. چکمه کشاورز را می توان در همه مکان ها استفاده کرد و از حدود قیمت 19 هزار تومن به بالا شروع می شود.

چکمه کشاورز و دمپایی مردانه پوما یک مدل از چکمه های پلاستیکی می باشد که بیشتر جهت مصارف کشاورزی و شالیکاری استفاده می شود. برای شناخت بهتر و بیشتر محصول و خرید آسان در ادامه با ما همراه باشید.

چکمه کشاورز

چکمه کشاورز

چکمه کشاورز یا همان چکمه کشاورزی نوعی از چکمه پلاستیکی محسوب می شود. چکمه های پلاستیکی در رنگ های مختلف تولید می شود ولی بیشتر تولیدات در رنگ های سفید و مشکی می باشد. چکمه های پلاستیکی مشکی را چکمه کشاورزی نیز می گویند و در بین مردم ملموس تر است.

چکمه کشاورزی بیشتر برای کار های کشاورزی، شالیکاری، دامداری و بسیاری از مکان های دیگر کاربرد و استفاده می شود. چکمه کشاورز از قیمت های مناسبی برخوردار است.

چکمه کشاورز

بزرگترین کارخانه تولیدی چکمه کشاورزی

چکمه پلاستیکی در ایران توسط کارخانه های زیادی تولید می شود. بیشترین تولید و حجم کارخانه ها در استان قم می باشد که به پایتخت کفش ماشینی نیز معروف می باشد. قم سالیانه 80 میلیون جفت کفش ماشینی تولید و روانه بازار می کند و چکمه پلاستیکی قم نیز معروف می باشد.

در شهر های دیگر از جمله مشهد و تبریز نیز کارخانه تولیدی چکمه پلاستیکی نیز موجود می باشد و اقدام به تولید چکمه های پلاستیکی و چکمه کشاورز می کنند.

چکمه کشاورز

قیمت چکمه کشاورزی

چکمه های کشاورز و دمپایی پشمی به دلیل رنگ تیره ای که دارند در ساخت و استفاده ار مواد اولیه می توان از مواد اولیه پلاستیک بازیافتی نیز استفاده کرد. همین امر باعث می شود تا قیمت چکمه کشاورزی نسبت به سایر چکمه های پلاستیکی از قیمت پایین تری برخوردار باشد.

اما باید به این نکته توجه نمود که همان مواد بازیافتی نیز دارای درجه کیفیت می باشند. بعضی ها از مواد بازیافتی درجه پایین تر برای تولید چکمه کشاورز استفاده می کنند و این باعث می شود تا قیمت نهایی هر جفت چکمه ارزان تر شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما