قیمت فروش چکمه لاستیکی اصل

چکمه لاستیکی از جنس لاستیک می باشد و در بازار خرید و فروش می شود. قیمت چکمه های لاستیکی متناسب با برندی که تولید می کند و کیفیت ساخت آن متفاوت می باشد.

چکمه های لاستیکی و دمپایی مردانه پوما به دلیل مواد مصرفی از تولید کمتری در ایران برخوردار است و بیشتر تولید کنندگان از مواد اولیه پلاستیک استفاده می کنند و بیشتر چکمه ها از جنس پلاستیک می باشد.
زیره این چکمه ها نیز فرقی ندارد ساق آن لاستیکی باشد یا پلاستیکی، حتما از PVC استفاده می کنند.

چکمه لاستیکی

چکمه لاستیکی

چکمه های لاستیکی همانطور که اشاره شد از مواد اولیه لاستیک در ساخت آن استفاده می کنند و در نهایت چکمه لاستیکی تولید می شود.

اما غیر از لاستیک مواد دیگری نیز می باشد به نام مواد اولیه پلاستیکی. پلاستیک از موادی اولیه هست که در ساخت چکمه استفاده می شود و در نهایت چکمه پلاستیکی تولید می شود.

در ایران بیشتر چکمه ها و دمپایی پشمی تولیدی از جنس پلاستیک می باشد و معدود کارخانه هایی چکمه لاستیکی تولید و روانه بازار می کنند.

از چکمه های لاستیکی بیشتر در کشور های اروپایی رواج و استفاده می شود و در ایران آن طور که باید جا نیوفتاده است.

چکمه لاستیکی

انواع چکمه لاستیکی

تمام پارامتر هایی که در مورد انواع چکمه پلاستیکی در مطالب قدیم گفته شده بود در مورد چکمه های لاستیکی نیز صادق است و تقسیم بندی ها مانند آن می باشد.

به یک مورد آن اگر بخواهیم اشاره کنیم، دسته بندی بر اساس سایز چکمه لاستیکی می باشد که شامل رده سایزی بچگانه، رده سایزی زنانه و از همه مهمتر رده سایزی مردانه می باشد.

چکمه لاستیکی

قیمت فروش چکمه لاستیکی

قیمت چکمه لاستیکی هم مانند سایر کالاهای دیگر دارای قیمت های گوناگون می باشند. هرچقدر کیفیت ساخت محصول بالا باشد، قیمت نهایی محصول نیز بالاست.
پس قیمت پارامتری کاملا متغیر و وابسته به کیفیت و مدل محصول دارد که هم چکمه های لاستیکی ارزان و هم گران قیمت پیدا می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما