قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی درجه یک

قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی با توجه به کیفیت آن متفاوت می باشد. ایران قطب تولید چکمه پلاستیکی می باشد که به کشور های همسایه از جمله عراق، افغانستان، پاکستان، روسیه و دیگر کشور ها صادرات می شود.

چکمه پلاستیکی ایرانی از کیفیت ساخت بالا برخوردار می باشد و دارای تنوع زیادی نیز هست. اما قبل از اینکه بیشترین کشور های متقضی چکمه پلاستیکی ایرانی و دمپایی طبی اصل را بدانیم، بد نیست با مدل های چکمه پلاستیکی و مواد مصرفی در ساخت آن آشنا شویم.

قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی

مواد ساخت چکمه پلاستیکی

چکمه های پلاستیکی و دمپایی طبی دکتر شول همان طور که از اسم شون مشخص می باشد از مواد پلاستیکی یا P.V.C ساخته می شوند. اما خود همین مواد اولیه تولید چکمه پلاستیکی بر دو نوع تازه و بازیافتی می باشد.

چکمه های ساخته شده از مواد تازه و نو در صنایعی مانند کارگاه های تولید مواد غذایی و بهداشتی و یا کشتارگاه ها استفاده می شود و چکمه های ساخته شده از مواد بازیافتی در کارهایی مانند باغبانی، کشاورزی و دیگر مشاغلی بهداشت در آن اهمیت ندارد استفاده می شود.

چکمه های سفید و مشکی هر دو می توانید از مواد اولیه و تازه ساخته شود اما مواد اولیه های بازیافتی را فقط می توان در تولید چکمه های مشکی استفاده نمود و از آن در چکمه های سفید استفاده نمی شود.

قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی

زیره چکمه پلاستیکی

زیره مهم ترین بخش چکمه می باشد که مستقیم در برابر عواملی بیرونی قرار دارد و از آن به عنوان اصلی ترین بخش چکمه پلاستیکی یاد می شود.

همانطور که مستحضر هستید زیره های چکمه های پلاستیکی رنگ های متفاوتی نسب به رنگ چکمه دارد. بیشترین رنگی که در حال حاضر وجود دارد و تولید می شود رنگ زرد و آبی می باشد.

رنگ زیره در کیفیت آن تاثیری نمی گذارد و هر دو رنگ از کیفیت یکسانی برخوردار هستند.

باید به این نکته توجه نمود که زیره چکمه های پلاستیکی حتما از مواد اولیه و تازه باید ساخته شود و از مواد بازیافتی نباید استفاده نمود.

قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی

کشور های متقاضی چکمه پلاستیکی

چکمه پلاستیکی ایرانی به کشور های همسایه ایران و دیگر کشور های دورتر نیز ارسال می شود. طبق آمار گمرک ایران 3 کشوری که بیشترین میزان صادرات چکمه پلاستیکی را داشته اند، صادرات به کشور های افغانستان، پاکستان و عراق می باشند اما کشور های دیگری از جمله ترکمنستان، گرجستان، تاجیکستان و آذربایجان نیز از چکمه های پلاستیکی ایرانی پوشیده اند.

افغانستان بیشترین متقضی چکمه پلاستیکی ایرانی می باشد که تاکنون بیشترین آمار گمرکی صادرات چکمه پلاستیکی مربوط به کشور افغانستان می باشد.

قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی

نحوه صادرات چکمه پلاستیکی

صادرات چکمه پلاستیکی نیز ماننده سایر محصولات دارای یک سری روال اداری برای صادرات آن می باشد. اما نسبت به سایر محصولات مانند محصولات باغی از صادرات راحت تری برخوردار است.

چکمه پلاستیکی بعد از تولید و بسته بندی داخل تریلری و یا کانتینر بسته به نوع مقصد بارگیری می شود و بعد از ثبت اظهار نامه صادراتی نوبت به پلمپ کانتینر می رسد که توسط مامورین گمرک صورت می گیرد و بعد از آن بار آماده حرکت به مقصد خود می باشد.

صادرات همانطور که گفته شد دارای روال قانونی می باشد که باید صورت بگیرد که یا خود مشتری کارهای صادرات را انجام می دهد و یا از شرکت هایی که در کار صادرات هستند استفاده می کند تا صفر تا صد کار را انجام دهند، همچنین مجموعه ما نیز در این زمینه می تواند کارهای صادراتی را انجام دهد و بار را پلمپ شده تحویل مشتری دهد.

قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی

قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی

قیمت چکمه های پلاستیکی صادراتی به عوامل و پارامتر های مهمی بستگی دارد که می توان به عوامل زیر اشاره نمود.

  • کشور مقصد
  • نوع بسته بندی
  • میزان سفارش

کشور مقصد تا حدودی تعیین کننده قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی می تواند باشد زیرا بازار های هدف هر کشور متفاوت است. چکمه پلاستیکی که برای کشور پاکستان ارسال می شود تا چکمه پلاستیکی که برای کشور روسیه ارسال می شود متفاوت است. کشور روسیه به دنبال کیفیت کار بالاتر و متنوع تر می باشد ولی کشور پاکستان بیشتر دنبال قیمت مناسب است.

نوع بسته بندی نیز یکی از فاکتور های تاثیر گذار در قیمت چکمه پلاستیکی صادراتی می باشد. چکمه در صادرات به دو نوع کارتونی و گونی بسته بندی می شود. بسته بندی کارتونی حجیم تر و گران تر از بسته بندی گونی می باشد ولی بیته بندی داخل گونی هم حجم کمتری اشغال می کند و هم نسبت به بسته بندی کارتونی ارزان تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما