مشاوره و سفارش

دمپایی پلاستیکی

دمپایی پلاستیکی شامل دمپایی های حمام و سرویس بهداشتی، دامپایی استخری، دمپایی بیمارستانی، دمپایی بیرونی می باشد، که در سایزهای زنانه ، مردانه و بچه گانه تولید می شود. این دمپایی های پلاستیکی دارای تنوع بسیار زیادی در رنگ بندی و طرح می باشند .

دمپایی های پلاستیکی باید دارای کیفیت بالایی بوده و از بهترین مواد اولیه ساخته شوند . این دمپایی ها باید مقاوم در برابر سایش و خورندگی بوده و در برابر مواد شوینده مقاوم باشند.

دمپایی پلاستیکی
چکمه پلاستیکی

انواع چکمه

بیشترین چکمه هایی که در ایران تولید می شود چکه های پلاستیکی مشکی و سفید بوده که بیشترین مصارف این چکمه ها در کشاورزی ، دامداری ، معدن ، صنایع غذایی و …. می باشد .
این چکمه ها به واسطه نوع مصرف باید دارای کیفیت و دوام بالایی باشند و با بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تولید شده باشند .

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چکمه پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
دمپایی پلاستیکی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی لیماگام با بیش از پنج سال تجربه و کادری مجرب سعی نموده در عرضه چکمه و دمپایی پلاستیکی، یکی از واحد های فعال در استان قم با شد، که با ارائه دادن محصولات خوب و متنوع رضایت مشتریان خود را جلب نماید. این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز و بهره گیری از دستگاههای تمام اتوماتیک اقدام به عرضه و فروش انواع چکمه و دمپایی باکیفیت نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را دربازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات باکیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

مدیر مجموعه لیماگام

مرتضی رنجبر

Call Now Buttonتماس بگیرید