خرید چکمه پلاستیکی باغبانی بلند

چکمه پلاستیکی باغبانی در دو نوع ساق کوتاه و ساق بلند تولید می شود. چکمه های پلاستیکی باغبانی عموما رنگ مشکی دارند و از پا در برابر گل و لای و آب محافظت می کند. برای خرید چکمه پلاستیکی باغبانی می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

در ادامه مطلب با چکمه های پلاستیکی باغبانی بیشتر آشنا می شویم و از سایز ها و مواد مصرفی در ساخت آنها نیز مطلع خواهیم شد، پس تا انتها و ادامه مطلب با ما همراه باشید. سوال اول اینکه مواد مصرفی در ساخت این مدل چکمه ها چیست و آیا با سایر چکمه های پلاستیکی متفاوت می باشد؟

چکمه پلاستیکی باغبانی

چکمه پلاستیکی باغبانی

چکمه باغبانی برای استفاده در مزارع و زمین های کشاورزی برای باغبانی استفاده می شود. با توجه به شرایط باغبانی باید از محافظی استفاده کنیم که پا را در برابر شرایط جوی محیط و آب و باقی چیزها محافظت کند. چکمه های پلاستیکی به جهت حفظ پا در چنین محیط هایی تولید و به بازار عرضه شده اند.

چکمه پلاستیکی باغبانی نوعی از چکمه های پلاستیکی می باشد که در حال حاضر در کشور خودمان ایران تولید انبوه می شود. چکمه باغبانی معمولا چکمه های پلاستیکی مشکی هستند که هم نسبت به سایر چکمه های پلاستیکی قیمت مناسب تری دارند و هم اینکه جوابگوی کارهای کشاورزی می باشند.

چکمه پلاستیکی باغبانی

سایز بندی چکمه پلاستیکی باغبانی

سایز بندی چکمه پلاستیکی باغبانی در حالت کلی به دو رده سایزی مردانه و زنانه تقسیم می شود. رده سایزی زنانه از سایز 37 شروع می شود و تا سایز 40 ادامه دارد.
رده سایزی مردانه بلافاصله بعد از رده سایزی زنانه شروع می شود یعنی از سایز 40 تا سایز 45 تولید می شود و در بازار موجود است.

نکته مهمی که باید به آن توجه نمود این است که چکمه های پلاستیکی باغبانی زنانه فقط مدل ساق کوتاه آن تولید می شود، اما در چکمه پلاستیکی باغبانی مردانه هم ساق کوتاه و هم ساق بلند آن تولید می شود.

چکمه پلاستیکی باغبانی

صادرات چکمه پلاستیکی باغبانی

کشور های دیگر نیز برای انجام کارهای باغبانی و کشاورزی نیازمند به چکمه باغبانی می باشند و بعضی از کشورهای همسایه ایران در حال حاضر خودشان تولید کننده چکمه پلاستیکی نیستند تا بتوانند نیاز کشور خود را برطرف کنند، پس به همین دلیل صادرات چکمه پلاستیکی باغبانی نیز از رونق خوبی در بازار برخوردار می باشد.

کشور های همسایه ایران از جمله عراق، افغانستان، پاکستان و دیگر کشور ها متقضی چکمه پلاستیکی باغبانی ایرانی هستند و چکمه های پلاستیکی ایرانی را می پوشند.

چکمه پلاستیکی باغبانی

خرید چکمه پلاستیکی باغبانی بلند

با توجه به گسترش اینترنت و کسب و کارها دیگر خرید و فروش در فضای سنتی و بازار کم رونق شده و این به دلیل مزایای خوبی هست که اینترنت در اختیار خریدار قرار می دهد و راحت می توانید جنس و محصولی که می خواهد به سرعت پیدا کند و مستقیم با خود تولیدی ارتباط برقرار نمایید تا با قیمت خوبی خرید عمده خود را انجام دهد.

شما نیز می توانید با برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ما خرید خود را به راحتی و با قیمت مناسب و کیفیت بالا داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما