قیمت روز دمپایی پلاستیکی جدید

قیمت روز دمپایی پلاستیکی جدید را می توانید با مراجعه به مراکز و نمایندگی های توزیع و فروش انها در کشور بدست بیاورید. یا با این مراکز تماس گرفته از اخرین قیمت ها مطلع شوید و یا در اینترنت قیمت های جدید را استعلام نمایید.

دمپایی پلاستیکی

دمپایی پلاستیکی جدید

امروزه انواع و اقسام دمپایی پلاستیکی در طرح و نقش های جدید و بسیار شیک و متنوع در مراکز تولیدی کشور، به شکل گسترده ای تولید و روانه بازار مصرف می گردد. این محصولات به شکل عمده و یا جزئی به فروش می رسند و بسته به نوع خرید ان قیمت های متفاوتی دارند. قیمت فروش کلی و عمده به مراتب ارزان تر از خرید جزئی ان و نرخ بازار می باشد. خرده فروشان می توانند با این روش خرید از تخفیفات ویژه بهره مند گردند.

خرید دمپایی پلاستیکی

برای خرید انواع دمپایی پلاستیکی به شکل عمده و یا جزئی میتوانید به مراکز توزیع و پخش این محصولات در سرتاسر کشور مراجعه کنید، یا به سراغ فروشگاه های فروش انواع دمپایی و کفش سری بزنید. یا با این مراکز پخش تماس برقرار کنید و یا اینکه خیلی راحت از داخل خانه خود، بدون هیچ زحمتی به سایت های فروش آنلاین انها در فضای مجازی وارد شده و محصول مورد نظر خود را در هر مقیاسی که میخواهید سفارش دهید.
به این ترتیب محصول با پست برای شما ارسال می شود و ان را درب منزل خود تحویل می گیرید و زحمت رفتن به مراکز فروش و فروشگاه های سطح شهر را هم نمی کشید.

دمپایی پلاستیکی

صادرات دمپایی پلاستیکی از ایران

دمپایی پلاستیکی کالایی مصرفی مردم ایران است و در کشور ما بیشترین محبوبیت و مصرف را داراست . شاید دلیل آن کم بودن قیمت ان نسبت به انواع دیگر پاپوش ها و کفش ها باشد. دلیل دیگر تنوع و رنگ و طرح های مختلف انها و همچنین استفاده های متعدد انها می باشد. علاوه بر ایران این محصول در بین کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس بازار مصرف خوبی دارد و ایران قطب صادرات این محصول به این کشورها به خصوص عراق است. هر ساله دمپایی های پلاستکی تولید کشور ما به میزان گسترده و فراوانی به این کشور صادر می گردد.

دمپایی پلاستیکی

انتخاب دمپایی پلاستیکی مناسب

دمپایی های پلاستیکی برای کاربردهای مختلفی تولید شده اند و هریک طرح و رنگ متناسب با محیط مصرفی خود را دارند. به عنوان مثال دمپایی پلاستیکی مناسب محیط های بهداشتی مثل حمام معمولا سفید رنگ هستند. دمپایی مناسب بیمارستان ها از مواد کاملا بهداشتی ساخته شده تا از انتقال الودگی جلوگیری کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما